Strona główna  O firmie  Oferta  Kontakt  Promocje  Dla Inwestora
   

   O firmie

 

Firma powstała w 1993 roku - od początku swojej działalności zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym materiałami budowlanymi. Naszą specjalnością są pokrycia dachowe wraz z akcesoriami, systemy rynnowe i elewacje.  
   Zajmujemy się także produkcją obróbek blacharskich i parapetów (stalowych, miedzianych i aluminiowych), posiadamy komputerowe systemy barwienia farb i tynków (akrylowych, silikatowych i mozaikowych) Dysponujemy pojazdami od 3,5 T do 24 T - również samorozładowczym. Przez kolejne lata działalności zdobywaliśmy wiedzę dotyczącą nowoczesnych materiałów budowlanych, którą staramy się przekazywać swoim klientom w postaci doradztwa na kolejnych etapach budowy lub remontu.
Zdobyliśmy zaufanie wielu producentów i dostawców materiałów budowlanych co przyniosło efekty w postaci otwarcia na bazie naszej firmy składu fabrycznego “OKPOL” - czołowy producent okien do poddaszy, oraz otrzymaniem wielu certyfikatów “Autoryzowanego sprzedawcy”.
Myślimy że przez te lata zdobyliśmy również zaufanie bardzo wielu klientów dtalicznych, hurtowych i wykonawców, choć jak to w życiu nie ustrzegliśmy się drobnych potknięć za co serdecznie przepraszamy.
 
 
 
  

Zadaj nam pytanie somarex@somarex.pl